تعمیر هود غرب تهران
تعمیر هود غرب تهران
27/11/1400
تعمیر مایکروفر غرب تهران
تعمیر مایکروفر غرب تهران
30/11/1400
تعمیر یخچال غرب تهران

تعمیر یخچال غرب تهران

تعمیر یخچال غرب تهران ، در روزگاران قدیم که هنوز وسیله ای برای سالم نگه داشتن مواد غذایی وجود نداشت ، افراد برای این منظور از چشمه ها،چاه ها یا غارهای زیرزمینی استفاده می کردند. نبود تکنولوژی خاصی در زمان های قدیم ، مردم را در سختی فراوانی قرار میداد که مجبور میشدند برای سالم ماندن مواد خوراکی ایده هایی خلاقانه اما سخت به کار بگیرند.

بنابراین با قرار دادن مواد غذایی در محفظه ای سر بسته و چشمه هایی که در سایه قرار داشت ، از فاسد شدن آنان در زمان کم جلوگیری میکردند و میتوانستند نسبتا زمان طولانی تری از آن ها نگهداری کنند.

اما فناوری هر لحظه با سرعت زیادی به پیش در حرکت است و هر روز زندگ بشر را بیش از پیش دچار تحولات شگرف میکند. پس از مدتی و به مرور زمان  یخدان‌ های آهنی به عنوان اولین نوع یخچال وارد آشپزخانه ها شدند . اما دیری نپایید که مدل های متنوع تر و جدید تری از یخچال های امروزی طراحی و ساخته شدند.

یخچال ها در میان تمام لوازم جدید و تکنولوژی نوآورانه ، تاثیر زیادی در زندگی انسان داشته است . تصور کنید که در زندگی امروزی یخچال وجود نداشته باشد . یا خانه ای را در نظر بگیرید که یخچال ندارد . زندگی به چه صورت خواهد گذشت؟ قطع به یقین در همان ساعت اول دچار مشکل خواهید شد . زندگی امروزه ی ما چنان به یخچال گره خورده است که بدون آن نمیتوان زندگی کرد . زندگی در خانه ای که یخچال فریزر ندارد به طور حتم مشکل و تاحدودی غیر ممکن خواهد بود.

در تعریف کلی یخچال یک دستگاه برای سرد و خنک نگهداشتن مواد است . این دستگاه از عایق های حرارتی و مراحلی برای انتقال گرما از داخل دستگاه به بیرون تشکیل شده است . یخچال یکی از نیازهای اساسی برای تمام خانه هاست که میتوان هر مواد فاسد شدنی اعم از دارو ، غذا و … را درون آن به خوبی نگهداری کرد.

یخچال نیز مانند هر وسیله ی دیگری از مجموعه ی قطعات ساخته شده است . وجود این قطعات برای درست کار کردن یخچال لازم و ضروری است . اجزای تشکیل دهنده ی یخچال شامل کمپرسور ، کندانسور ، اواپراتور ، ترموستات و گاز یخچال میباشد که نبود هر یک از این ها که نام برده شد ، باعث میشود دستگاه قابل استفاده نباشد .

از قطعات ذکر شده در بالا یکی از اصلی ترین قطعات کندانسور یا همان موتور است . کندانسور قطعه ای است که در یخچال بیشترین اهمیت را دارد و در هنگام خرید باید به کیفیت آن توجه ویژه ای نشان داد. چون در صورت انتخاب اشتباه دچار دردسری بزرگ خواهید شد. اگر بخواهید بدانید که بهترین نوع این قطعات کدام ها هستند ، بهترین کندانسورها، نوع خطی آنها ست .

چون علاوه بر کارایی بالا، دارای کمترین میزان صدا هنگام کارکردن هستند. با توجه با این موضوع  سعی کنید یخچالی را انتخاب کنید که از این نوع کندانسورها در آن به کار رفته شده باشد .

دقت کنید  از خرید یخچال های دارای موتورهای چینی جدا خودداری کنید . راه منطقی برای دستیابی به این هدف هم علاوه بر خرید برندهای معتبر از نمایندگی های مجاز، گواهی کردن نوع موتور یخچال و کشور سازنده آن در فاکتور خرید شماست.

همیشه سعی کنید برای خرید به فروشگاه های معتبر و نمایندگی های رسمی و مجاز مراجعه کنید .

با پیشرفت تکنولوژی و ایده های جدیدتر و خلاقانه تر هر روزه مدل های متنوع و جدیدی به بازار عرضه میشود. اما این متنوع بودن و مدل های گوناگون، طراحی های متفاوت با قابلیت های متفاوت همه و همه باعث آشفتگی ذهنی خریداران میشود. و متاسفانه خریدار در حین انتخاب دچار تردید و دو دلی ، و سردرگمی میشود .

اما با توجه به رعایت اصولی ساده و توجه به چند نکته ی کوچک میتوان بهترین و اقتصادی ترین انتخاب را داشت . قبل از اقدامی بهتر  است مقدار بودجه ی خود را مشخص کنید . این که قرار است به دنبال یخچال به چه قیمتی باشید ، بسیار کمکتان خواهد کرد . طبیعی ست که یکی از چالش ها و درگیری های ذهنی اکثر خریداران قیمت و هزینه ی وسیله است .  بنابراین عاقلانه ترین کار برای جلوگیری از سردرگمی این است که آخرین بودجه خود را قبل از ترک منزل مشخص کرده باشید، نه این که مقابل فروشنده تازه به فکر دودوتا چهارتا باشید.

یکی از موارد دیگری که ممکن است شما را در هنگام خرید و انتخاب دچار سردرگمی کند امکانات یخچال است . امروزه یخچال ها مجهز به امکانات  الکترونیکی زیادی شدند . دستگاه تصفیه هوای داخل یخچال (ضد باکتری)، فیلترهای مختلف تصفیه آب، مجاری خروجی آب و یخ روی در یخچال، نمایشگرهای مختلف روی در یخچال و صفحه هایLED (نمایشگرتلویزیونی روی در یخچال و نمایشگر داخل یخچال) همه از امکانات یخچال های حال حاضر هستند که می توانید با توجه به نیاز خودتان هرکدام از آنها را داشته باشید.

در واقع در دنیای امروز نبود یخچال یکی از محالات میباشد و وجود آن یکی از ضروریات به شمار میرود. از این رو انتخاب و خرید یک یخچال مناسب ، هم از نظر کیفیت و عملکرد ، و هم از نظر قیمت و امکانات از نکات مهم به شمار میرود و بهتر است قبل از انتخاب نهایی از جهات مختلف مورد بررسی قرار داده شود.

خوشبختانه فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر مختلفی برای فروش این محصولات در حال فعالیت میباشند و مشتریان گرامی میتوانند با مقایسه و بررسی بین محصولات مختلف ، انتخابی عاقلانه و حساب شده داشته باشند.

اما با همه ی این تفاسیر یخچال نیز میتواند مانند هر لوازم برقی دیگر دچار ایراد و خرابی در هر یک از قطعات خود شود.  این درست است که هر تولید کننده ای   تمام اعتبار و محبوبیت خود را از کیفیت محصولات تولیدی و یا وارداتی  خود و نحوه ی ارائه ی خدمات به مشتریان به دست می‌آورد . اما فقط فروش محصول مهم نیست . اینکه بتوان بعد از فروش خدمات پس از فروش خوبی نیز ارائه دهد از نکات مهم هر نمایندگی است . خدمات پس از فروش بعد از فروش محصولات از هر موضوع دیگری مهم تر است .

طبیعی ست که هر دستگاهی بعد از مدتی استفاده دچار ایرادات جزئی شود . اما در صورت بروز مشکل راه چاره چیست ؟

فراموش نکنید که تعمیرات یخچال  برای مثال تعمیر یخچال غرب تهران ، بسیار کار تخصصی و ظریفی ایست . به هیچ عنوان اقدام خودسرانه ای انجام ندهید و بلافاصله با نمایندگی مربوطه در تعمیر یخچال غرب تهران تماس بگیرید . چرا که ممکن است علاوه بر خسارت مالی ، از لحاظ جانی نیز بسیار خطر آفرین باشد .

همانطور که گفتیم هر دستگاه و وسیله ای ممکن است که پس از مدتی دچار مشکلاتی شود که نیاز به تعمیرات و یا تعویض قطعه باشد .

خرابی یخچال میتواند دلایل متعددی داشته باشد که به طور خلاصه چند مثال را می آوریم .

برای مثال مصرف کننده میگوید که یخچال خنک نمیکند . علت خنک نکردن یخچال میتواند به دلیل خرابی قطعاتی مثل ترموستات، کمپرسور، لاستیک درب ، خرابی فن و یا خالی شدن شارژ گاز باشد . اما شما که نمیتوانید در یک نگاه متوجه علت خرابی شوید . بنابراین در این حین اهمیت نمایندگی و تکنسین مشخص میشود .با مراجعه تکنسین و چک کردن لیست بالا علت عدم سرما مشخص می‌شود . سپس برای رفع مشکل دست به اقداماتی میزنند .

در یخچال های ساید بای ساید ممکن است یخ ساز کار نکند . در این صورت دستگاه یخ‌ساز که در خود ساید واقع شده نیاز به تعمیر دارد.

در بخش های قبلی توضیح دادیم که یخچال از چه قطعاتی ساخته شده است .  بروز هرگونه خرابی و ایراد در اجزای این دستگاه می ‌تواند خرابی و معیوب شدن یخچال را به دنبال داشته باشد.

کثیف شدن کندانسور، معیوب شدن موتور، خرابی و فرسودگی لاستیک های دور درب و باز گذاشتن درب یخچال برای طولانی مدت را می‌توان برخی از مهم ترین علت های خراب شدن یخچال است.

شرکت آسا سرویس با تکنسین های مجرب و سرویس کاران با حوصله ی خود ، تیمی قوی برای ارائه ی خدمات مختلف ، همانند  تعمیر یخچال غرب تهران ، تشکیل داده است . این مجموعه با تجربیات زیادی که دارد همیشه در خدمت رسانی به همشهریان خود پیشرو بوده است . برای ارتباط با آسا سرویس میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت برای تعمیر یخچال غرب تهران یا مناطق دیگر ، تعمیرکاران و تکنسین های باتجربه و دوره دیده ی خود را جهت کمک به محل اعزام کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.